ZADNJI DAN ŠKOLE I PODIZANJE EKO ZASTAVE

Došao je i taj dan! Zadnji dan škole! Dan kad obilježavamo svoj cijelogodišnji trud i uspijeh u školi i svim aktivnostima i projektima. Uz pjesmu i ples proslavili smo stečeni status Eko škole, podjelili smo nagrade najboljim učenicima, a čak su i vrtićanci dobili neočekivano i veselo iznenađenje...

Proslava zadnjeg dana škole započela je sa svirkom, pjesmom i plesom našeg zbora Brezice. Nakon govora naše ravnateljice Nade Ivančić, svečano se podigla zastava Eko škole čime je priznat naš status Eko škole. To smo obilježili pjevajući našu veselu Eko himnu.

Uz pjesmu Happy cijelo školsko igralište postalo je veliki plesni podij za naše učenike, učitelje i sve školske djelatnike.

Nakon veselog plesa podjelile su se nagrade i priznanja najboljim učenicima naše škole. Naši osmaši oprostili su se sa školom i svojim učiteljima uz kratki skeč i duhovite snimke i prezentacije pune veselih uspomena. Svie djelatnike škole i svoje učitelje nagradili su prekrasnim crvenim ružama.

Za sam kraj, naše vrtićance iznenadili su motoristi iz Motorističkog kluba otok Krk. Izveli su kratku atrakciju sa svojim motorima, a zatim podjelili slatkiše i poklone najmlađima koji su ih nagradili veselom pjesmom.

Sve detalje pogledajte u našoj fotogaleriji ovdje.

objavio: Nataša Možgon Kauzlarić   datum: 20. 6. 2014.