SRETAN ROĐENDAN PRIJATELJIMA IZ VODNJANA

VODNJAN, 17.6. 2022.

Tekst: Katja Kauzlarić, 6. raz.

Dan škole je posebno svečani dan za svaku školu. Naši prijatelji iz Vodnjana, s kojima smo više od 30 godina pobratimljeni, pozvali su nas da svojim nastupom uveličamo njihov Dan škole. Leo Katić, Ivan Podobnik, Nika Kolenc, Dora Ožanić, Ema Mufić, Dorotea Stepić i ja predstavljali smo našu školu. Zadnje dvije godine nismo išli zbog korone. Ove godine pozvali su nas kako bi izveli neke naše pjesme uz njihov dan. Izveli smo pjesmu „Sama“ od Cacadu Look s projekta Pjesmarica. Svi zajedno smo pjevali  te smo Ema,Nika, Dorotea i ja plesale sa solisticom Dorom i Emom koje su pjevale uz pjesmu „Pak sem doma“ koju smo izveli na Festivalu Kajkavske popevke u Krapini. S nama je bila naša voditeljica zbora, učiteljica Žaklina Majetić Mufić te pedagoginja Monika Bajt Stepić i ravnateljica Nataša Možgon Kauzlarić. U Vodnjan nas je vozio školskim  kombijem naš domar Nedeljko Bajt.

Lijepo su nas ugostili, a hrana je bila preukusna.  Nakon svečanosti i svih nastupa podijelili smo poklone. Bili su svi vrlo ugodni i dragi prema nama. Imali smo i malo slobodnog vremena izvan škole.

objavio: Žaklina Majetić Mufić   datum: 13. 7. 2022.