LIDRANO- međuopćinska smotra

Autor: Žaklina Majetić Mufić, 24. 2. 2021.

RAVNA GORA, 24. veljače 2021,

Tekst: Nataša Lakotić

10. veljače 2021. u našoj školi održana je međuopćinska smotra LiDraNo 2021. Sudjelovali su učenici iz četiri goranske škole: OŠ Ivana Gorana Kovačića, Delnice, OŠ Ivanke Trohar,  Fužine, OŠ Skrad iz Skrada i škole domaćina OŠ Dr. Branimira Markovića iz Ravne Gore. Ovogodišnji susret održan je u novim protuepidemijskim uvjetima. Učenik 4. razreda naše škole Matija Ružića jedini je nastupio u scenskom izrazu...

Klik na Više

Predstavio se monologom Da sam ja učiteljica, a za nastup ga je pripremala uč. Nataša Lakotić. Matija je svoj nastup odradio online pred povjerenstvom koje su činile : Marija Tonković – predsjednica, Dijana Arbanas i Gordana Podobnik -  članice.

Ostalih 10 sudionika ovogodišnjeg LiDraNa predstavili su se literarnim radovima. Mihael Šepelj i Melani  Vugrinec iz Delnica, njihova voditeljica je prof. Božica Pleše. Iz Delnica je još pristigao rad Arijana Račkog kojeg je vodila uč. Marina Vidoš. U Fužinama je s učenicima: Filipom Plesničarom, Gabrijelom Kozelički, Ninom Vlahović i Lanom Troglavčnik radila prof. Anamarija Baričević. Literarne radove iz Skrada napisale su Rea Smažil i Petra Grgurić, a njihova voditeljica  je  prof. Ana Matić Zagorac. Prošlogodišnja sudionica državne smotre iz naše škole Jana Vančina sudjelovala je svojim radovima i ove godine, njena voditeljica je uč. Gordana Podobnik. Povjerenstvo za literarni i novinarski izraz činile su: predsjednica Božica Pleše te članice: Andreja Marković, Jelena Glad i Adrijana Kruljić.

Povjerenstvo za scenski izraz komentiralo je Matijin nastup, te ocijenilo da je dovoljno kvalitetan te ga uputilo na županijsku smotru.

Na županijsku smotru Povjerenstvo za literarni i novinarski izraz upućuje slijedeće radove:

1. Gabrijela Kozelički, 8. razred: Uhvaćeni trenutak; OŠ Ivanke Trohar Fužine

2 .Filip Plesničar, 5. razred: Mojih deset godina; OŠ Ivanke Trohar Fužine,

3. Mihael Šepelj, 8. razred: Nuovi doani ,  OŠ I. G. Kovačića Delnice,

4. Rea Smažil, 7. razred: Detektiv našeg doba, OŠ Skrad,

5.  Rea Smažil, 7. razred: Dož, OŠ Skrad,

6. Jana Vančina, 5. razred: Tišina, OŠ dr. Branimira Markovića Ravna Gora,

7. Melani Vugrinec, 8.razred.: Život u novom normalnom, OŠ Ivana Gorana Kovačića Delnice.

Svi sudionici smotre dobili su prigodne zahvalnice.

Čestitke natjecateljima i njihovim mentorima!

« Travanj 2021 »

e dnevnik

Esigurnost-anketa
Sigurnost na internetu 2017.pptx